• 031-36295535
  • info@Felezat.com

افزایش مجدد بهای "قراضه وارداتی" ترکیه

انتشار: 1397/7/14

محموله قراضه که شامل ۲۶ هزار تن قراضه ۸۰ درصد به قیمت ۳۲۸ دلار/ تن cfr و ۹ هزار تن قراضه پرمیوم به قیمت ۳۳۸ دلار/ تن cfr که دیروز از بالتیک در ترکیه به فروش رفت، رشد مجدد قیمت را نشان می‌دهد.

مرکز تخصصی فلزات: دیروز یک محموله قراضه از بالتیک در ترکیه به فروش رفت که رشد مجدد قیمت را نشان می‌دهد. این محموله شامل ۲۶ هزار تن قراضه ۸۰ درصد به قیمت ۳۲۸ دلار/تن cfr و ۹ هزار تن قراضه پرمیوم به قیمت ۳۳۸ دلار/تن cfr بوده است. برآورد بهای قراضه ۸۰ درصد حوزه بالتیک با این معامله، ۵ دلار افزایش یافت.

 این در حالی است که تأمین کنندگان حوزه اروپا و آمریکا به دنبال رسیدن به قیمت‌های بالاتر از ۳۳۰ دلار هستند که با توجه به قیمت‌های فعلی میلگرد، برای فولادسازان ترک قابل قبول نیست.

ترک‌ها در بخش صادرات شمش، پیشنهادات خود را با ۵ دلار کاهش به ۴۸۰ تا ۴۸۵ دلار/تن فوب رسانده‌اند. افزایش قیمت قراضه و افت بهای شمش، فولادسازان را در شرایط سختی قرار داده است. فولادسازان CIS، هنوز توان پایین آوردن محصولات خود را دارند و ممکن است ترک‌ها، قابلیت رقابت خود را از دست بدهند. خریداران، تنها حاضر به پرداخت ۴۶۵ تا ۴۷۰ دلار/تن cfr هستند که برای فروشندگان قابل دستیابی نیست.

منبع: پلنر
عنوان
شرکت
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
محل بارگیری
بروز رسانی
خرید
عنوان
شرکت
کشور
واحدپول
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
بروز رسانی

خبر های مشابه

مركز تخصصى فلزات با هدف اطلاع رسانى زنجیره كامل فولاد و در راستاى شفاف سازى صنعت فلزات پا به عرصه نهاد. این مركز در طى سالیان متوالى تلاش كرده است با فراهم سازى اطلاعات جامع زنجیره فولاد به پیشبرد صنعت فولاد كمکى در توان خود كرده باشد. در مركز تخصصى فلزات به طور روزانه و لحظه اى قیمت محصولات زنجیره فولاد، عرضه و معاملات بورس صنعت فولاد، اخبار صنعت و رویداد هاى مرتبط اطلاع رسانى مى شود. امید است صنعتگران و بازرگان با در دست داشتن این اطلاعات به تحلیلى درست از بازار دست یابد و بتواند با تسلط بر بازار به تجارتى موفق دست یابند.

بر چسب ها

  • 031-36295535
  • info@Felezat.com