• 031-36295535
  • info@Felezat.com

میلگرد ترکیه، خریدار ندارد

انتشار: 1397/7/14

به دنبال کاهش تقاضا، قیمت مقاطع در بازار ترکیه کاهش یافته است، بطوریکه متوسط قیمت میلگرد صادراتی ۴۹۵ تا ۵۱۰ دلار هر تن فوب است در حالی که هفته قبل، ۵۱۰ تا ۵۱۵ دلار بود.

مرکز تخصصی فلزات: قیمت مقاطع در بازار ترکیه کاهش یافته؛ زیرا تقاضا کم شده است. متوسط قیمت میلگرد صادراتی ۴۹۵ تا ۵۱۰ دلار هر تن فوب است در حالی که هفته قبل، ۵۱۰ تا ۵۱۵ دلار بود. خریداران جنوب شرق آسیا به دنبال ۴۹۵ دلار هر تن فوب برای خرید میلگرد ترکیه بودند. 

از این رو برخی قیمت را تا ۵۰۰ دلار پایین آوردند، ولی باز هم معامله‌ای صورت نگرفت. بنابراین بازار در سکوت است و تقریباً تقاضا نیست. ظاهراً تنها کالایی که فولادسازان ترکیه می‌توانند در حال حاضر  به جنوب شرق آسیا بفروشند، شمش است.

منبع: کالا خبر
عنوان
شرکت
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
محل بارگیری
بروز رسانی
خرید
عنوان
شرکت
کشور
واحدپول
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
بروز رسانی

خبر های مشابه

مركز تخصصى فلزات با هدف اطلاع رسانى زنجیره كامل فولاد و در راستاى شفاف سازى صنعت فلزات پا به عرصه نهاد. این مركز در طى سالیان متوالى تلاش كرده است با فراهم سازى اطلاعات جامع زنجیره فولاد به پیشبرد صنعت فولاد كمکى در توان خود كرده باشد. در مركز تخصصى فلزات به طور روزانه و لحظه اى قیمت محصولات زنجیره فولاد، عرضه و معاملات بورس صنعت فولاد، اخبار صنعت و رویداد هاى مرتبط اطلاع رسانى مى شود. امید است صنعتگران و بازرگان با در دست داشتن این اطلاعات به تحلیلى درست از بازار دست یابد و بتواند با تسلط بر بازار به تجارتى موفق دست یابند.

بر چسب ها

  • 031-36295535
  • info@Felezat.com