• 031-36295535
  • info@Felezat.com

تولید ۵۵ مترمکعب آب صنعتی در فولاد کاوه جنوب کیش

انتشار: 1397/7/14

مدیرعامل فولاد کاوه جنوب کیش: فولاد کاوه جنوب کیش در نظر دارد تا پایان سال به تولید 55 مترمکعب آب صنعتی دست پیدا می کند.

مرکز تخصصی فلزات: علی دهاقین، مدیرعامل فولاد کاوه جنوب کیش، مجتمع آب شیرین کن این شرکت را برگ برنده و متضمن پایداری تولید برشمرد و گفت: همجواری شرکت فولاد کاوه جنوب کیش با خلیج همیشه فارس، امکان برداشت آب از دریا برای تأمین آب صنعتی مورد نیاز واحدهای تولیدی را فراهم ساخته است.

وی افزود: همچنین این شرکت نیز با برنامه‌ریزی دقیق و اصولی برای تولید ۵۵ هزار مترمکعب در شبانه روز قصد دارد نیاز خود به آب صنعتی را تأمین کند.

دهاقین اظهار داشت: مجتمع آب شیرین کن فولاد کاوه جنوب کیش در حال حاضر امکان تولید ۱۵ هزار متر مکعب آب صنعتی در شبانه روز را دارا است و یک واحد ۱۰ هزار مترمکعبی نیز تا اواخر سال ۱۳۹۷ به مدار تولید افزوده خواهد شد و یک فاز ۳۰ هزار مترمکعبی در شبانه روز را نیز در دست احداث دارد.

منبع: چیلان
عنوان
شرکت
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
محل بارگیری
بروز رسانی
خرید
عنوان
شرکت
کشور
واحدپول
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
بروز رسانی

خبر های مشابه

مركز تخصصى فلزات با هدف اطلاع رسانى زنجیره كامل فولاد و در راستاى شفاف سازى صنعت فلزات پا به عرصه نهاد. این مركز در طى سالیان متوالى تلاش كرده است با فراهم سازى اطلاعات جامع زنجیره فولاد به پیشبرد صنعت فولاد كمکى در توان خود كرده باشد. در مركز تخصصى فلزات به طور روزانه و لحظه اى قیمت محصولات زنجیره فولاد، عرضه و معاملات بورس صنعت فولاد، اخبار صنعت و رویداد هاى مرتبط اطلاع رسانى مى شود. امید است صنعتگران و بازرگان با در دست داشتن این اطلاعات به تحلیلى درست از بازار دست یابد و بتواند با تسلط بر بازار به تجارتى موفق دست یابند.

بر چسب ها

  • 031-36295535
  • info@Felezat.com