• 031-36295535
  • info@Felezat.com

برگزاری نشست تعاملی مسئولین ذوب آهن اصفهان و فولادشهر

انتشار: 1397/7/16

نشست تعاملی شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر فولادشهر با مهندس منصور یزدی زاده مدیرعامل شرکت ذوب آهن اصفهان و تنی چند از دیگر مسئولین شرکت، در دفتر مدیرعامل برگزار شد.

مرکز تخصصی فلزات: مدیرعامل ذوب‌آهن گفت: در کشور حدود 23 میلیون تُن فولاد و حدود 7 میلیون تُن مقاطع ساختمانی طویل تولید می‌کنیم. وی افزود: ذوب آهن اصفهان بر اساس اصل 44 قانون اساسی واگذار شده، سهامدار دارد و سالانه مجمع عمومی برگزار می‌کند، اما همچنان افکار عمومی، دیدگاه سنتی (دولتی) نسبت به این مجموعه تولیدی دارند. این شرکت، میزبان 14 هزار نفر پرسنل است که با خانواده‌ها ،صنایع بالا دستی و پایین دستی در مجموع، ذوب آهن اصفهان در معیشت بیش از 2 میلیون نفر اثر گذار است. 

مدیرعامل شرکت تصریح کرد : ذوب آهن اصفهان بزرگترین جنگل دست کاشت کشور به میزان 16 هزار و پانصد هکتار را ایجاد نموده ، هزینه نگهداری آن را خودش پذیرفته است و  به صورت رایگان در اختیار استان قرار داده است.

مهندس یزدی زاده بیان کرد : فولادشهر، منتصب به ذوب آهن اصفهان است و در چارچوب ظرفیت‌های قانونی و مجمع شرکت می‌توان برای برطرف نمودن مشکلات فی مابین با تشکیل کمیته فولادشهر و عضویت نمایندگانی از سوی دو مجموعه، برنامه ریزی کرد. جای بسی خوشحالی است که فولادشهر را به سوی بهبود،توسعه و پیشرفت ببینیم. وی خاطرنشان کرد : قرار گرفتن ورزشگاه در این شهر آن را به یک برند تبدیل نموده و رشد  اقتصادی را برای آن رقم زده است.

بابک محمدی، شهردار فولادشهر نیز گفت: در خصوص انتقال پساب فاضلاب فولادشهر به کارخانه ذوب آهن، توافق‌هایی صورت گرفته است که با توجه به بحران آب موجود، برای این صنعت بزرگ و همچنین شهر فولادشهر فرصت مناسبی به شمار می‌رود. وی با اشاره به اینکه برخی از محله‌های فولادشهر در زمینه زیرساخت‌ها و تأسیسات، شرایط زیاد مناسبی  ندارند، تصریح کرد : فولادشهر همزمان با کارخانه ذوب آهن تأسیس شد و در حال حاضر، نیاز است برای توسعه بیشتر این شهر در ابعاد مختلف برنامه‌ریزی شود.

شهردار فولاد شهر خاطر نشان کرد : ذوب آهن اصفهان یک برند صنعتی بزرگ به شمار می‌رود و فولادشهر به واسطه نام این کارخانه صنعتی، شناخته شده است.

مهندس مهدی نصر، معاون برنامه‌ریزی و توسعه شرکت نیز گفت: انتقال پساب به شرکت، یک هدف دراز مدت محسوب می‌شود؛ لذا در کنار انتقال پساب فولادشهر برای انتقال پساب نجف آباد به کارخانه هم برنامه‌ریزی شده است. پروژه‌های دیگری برای انتقال آب وجود داشت، اما ذوب آهن اصفهان همچون گذشته در راستای عمل به مسئولیت اجتماعی خویش این  اقدام زیست محیطی را نیز در دستور کار قرار داد و تفاهم‌نامه آن در حضور معاون اول ریاست جمهوری امضا شد.

خلیل مصطفی زاده، رییس شورای اسلامی فولادشهر نیز گفت: انتخاب مدیرعامل کارخانه ذوب آهن اصفهان از درون این مجموعه صنعتی، اقدام بسیار شایسته‌ای بود؛ زیرا ایشان اشراف کامل به موضوعات شرکت و همچنین جامعه پیرامونی دارند. وی افزود : تعداد بسیار زیادی از کارکنان و بازنشستگان این کارخانه عظیم در فولادشهر سکونت دارند و نیاز است با برنامه‌ریزی،تعامل و هم افزایی بین مجموعه شورا و ذوب آهن اصفهان شرایط بهتری را برای این سرمایه‌های انسانی رقم بزنیم.

کیانی، عضو شورای اسلامی فولادشهر نیز با تأکید بر اینکه خدماتی که ذوب آهن اصفهان در گذشته و امروز به فولادشهر ارائه نموده، معرف حضور همگان است ، اظهار داشت: فولادشهر، فرزند ذوب آهن است و این شهر توسط این کارخانه رشد و پرورش یافت، اما همچنان برای بالندگی بیشتر به حمایت نیاز دارد.

وی ضمن اشاره به اینکه هدف همه ما خدمت به مردم است، بیان کرد : فولادشهر، این شهر جمعیت پذیر نسبت به گذشته، دگرگونی‌های بسیاری را تجربه نموده و لذا نیاز به خدمات رسانی بیشتر دارد که انشاا... بر اساس جمع بندی نشست امروز در این خصوص، برنامه‌ریزی می‌شود.

 

منبع: خبرگزاری موج
عنوان
شرکت
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
محل بارگیری
بروز رسانی
خرید
عنوان
شرکت
کشور
واحدپول
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
بروز رسانی

خبر های مشابه

مركز تخصصى فلزات با هدف اطلاع رسانى زنجیره كامل فولاد و در راستاى شفاف سازى صنعت فلزات پا به عرصه نهاد. این مركز در طى سالیان متوالى تلاش كرده است با فراهم سازى اطلاعات جامع زنجیره فولاد به پیشبرد صنعت فولاد كمکى در توان خود كرده باشد. در مركز تخصصى فلزات به طور روزانه و لحظه اى قیمت محصولات زنجیره فولاد، عرضه و معاملات بورس صنعت فولاد، اخبار صنعت و رویداد هاى مرتبط اطلاع رسانى مى شود. امید است صنعتگران و بازرگان با در دست داشتن این اطلاعات به تحلیلى درست از بازار دست یابد و بتواند با تسلط بر بازار به تجارتى موفق دست یابند.

بر چسب ها

  • 031-36295535
  • info@Felezat.com