• 031-36295535
  • info@Felezat.com

قیمت محصولات آهن و فولاد ایران

انتشار: 1397/7/16

در این خبر به نوسانات قیمت انواع مقاطع فولادی شامل، میلگرد، تیرآهن، نبشی ناودانی و شمش پرداخته شده است.

مرکز تخصصی فلزات: خلاصه تحولات بازار آهن و فولاد روز دوشنبه ۱۶ مهر ماه ۱۳۹۷

قیمت میلگرد امروز با کاهش همراه بود و در بعضی از مبادی نیز ثابت اعلام می‌شد. کمترین قیمت، مربوط به میلگرد سایزهای 10و 12 A2 کارخانه فولاد قزوین به میزان 4,100 تومان و بیشترین قیمت مربوط به سایز 10 A3 کارخانه فولاد البرز ایرانیان به میزان 5,050 تومان می‌باشد. دامنه نوسان قیمت میلگرد، امروز تا 250 تومان کاهش متغیر بود و بیشترین کاهش متعلق به کارخانه‌فولاد ایوان غرب بوده است.

قیمت تیرآهن امروز با ثبات همراه بود و در بعضی از مبادی نیز کاهشی اعلام شد. کمترین قیمت، مربوط به تیرآهن سایز 22 کارخانه آریان فولاد به میزان 4,270 تومان و بیشترین قیمت مربوط به سایز  14 و 16 کارخانه ناب تبریز  به میزان 5,000 تومان می‌باشد. دامنه نوسان قیمت تیرآهن، امروز تا 400 تومان کاهش، متغیر بود و بیشترین کاهش متعلق به کارخانه پروفیل صنعت ماهان بوده است.

قیمت نبشی و ناودانی امروز با نوسان همراه بود و در بعضی از مبادی نیز ثابت اعلام می‌شد. کمترین قیمت، مربوط به نبشی سایز 8 کارخانه قیدار به میزان 4,200 تومان و بیشترین قیمت مربوط به سایز 7 کارخانه ناب تبریز به میزان 5,250 تومان می‌باشد. دامنه نوسان قیمت نبشی، امروز تا  150 تومان کاهش و 100 تومان افزایش، متغیر بود و بیشترین کاهش متعلق به کارخانه جاوید بناب و بیشترین افزایش متعلق به فولاد قیدار بوده است.

قیمت پروفیل امروز با کاهش نسبی همراه بود. کمترین قیمت، مربوط به پروفیل ضخامت 2.5 میلیمتر کارخانه  صفاهان فراست به میزان 5,900 تومان و بیشترین قیمت نیز مربوط به پروفیل ضخامت 2 میلیمتر کارخانه صنایع فولاد صبح پارسیان به میزان 6,200 تومان می‌باشد. دامنه نوسان قیمت پروفیل، امروز تا 100 تومان کاهش، متغیر بود و بیشترین کاهش، متعلق به کارخانه‌‌های تهران شرق، صدرا پروفیل تهران،صفاهان فراست و جهان پروفیل پارس بوده است.

قیمت شمش امروز با کاهش نسبی همراه بود و در بعضی از مبادی نیز ثابت اعلام می‌شد. کمترین قیمت، مربوط به شمش سایز 125 5,3SP کارخانه پولاد شمش آریا به میزان 3,650 تومان و بیشترین قیمت مربوط به سایز 150,125 5SP کارخانه‌های پارتاک و صنایع صدرا به میزان 3,800 تومان می‌باشد. دامنه نوسان قیمت شمش، امروز تا 80 تومان کاهش، متغیر بود و بیشترین کاهش متعلق به کارخانه کیمیا چدن بوده است.

 

منبع: مرکز تخصصی فلزات
عنوان
شرکت
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
محل بارگیری
بروز رسانی
خرید
عنوان
شرکت
کشور
واحدپول
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
بروز رسانی

خبر های مشابه

مركز تخصصى فلزات با هدف اطلاع رسانى زنجیره كامل فولاد و در راستاى شفاف سازى صنعت فلزات پا به عرصه نهاد. این مركز در طى سالیان متوالى تلاش كرده است با فراهم سازى اطلاعات جامع زنجیره فولاد به پیشبرد صنعت فولاد كمکى در توان خود كرده باشد. در مركز تخصصى فلزات به طور روزانه و لحظه اى قیمت محصولات زنجیره فولاد، عرضه و معاملات بورس صنعت فولاد، اخبار صنعت و رویداد هاى مرتبط اطلاع رسانى مى شود. امید است صنعتگران و بازرگان با در دست داشتن این اطلاعات به تحلیلى درست از بازار دست یابد و بتواند با تسلط بر بازار به تجارتى موفق دست یابند.

بر چسب ها

  • 031-36295535
  • info@Felezat.com