• 031-36295535
  • info@Felezat.com

رشد تولید فولاد چین پیش از شروع محدودیت‌های زمستانی

انتشار: 1397/7/17

تولید فولاد خام چین در میانه ماه سپتامبر به دلیل تقاضای بالا و حاشیه سود چشمگیر و نیز شبهات در خصوص کاهش تولید طی زمستان، رشد یافت. میزان فولاد تولیدی روزانه کارخانجات چینی عضو انجمن آهن و فولاد چین در دهه میانی ماه گذشته با ۰/۶ درصد افزایش به ۱/۹۸ میلیون تن رسید.

مرکز تخصصی فلزات: تولید فولاد خام چین در میانه ماه سپتامبر به دلیل تقاضای بالا و حاشیه سود چشمگیر و نیز شبهات در خصوص کاهش تولید طی زمستان، رشد یافت. میزان فولاد تولیدی روزانه کارخانجات چینی عضو انجمن آهن و فولاد چین در دهه میانی ماه گذشته با ۰/۶ درصد افزایش به ۱/۹۸ میلیون تن رسید. میزان کل تولید کشور نیز با ۰/۴ درصد رشد نسبت به ماه قبل به ۲/۵۲ میلیون تن رسید.

چین تصمیم دارد تا با افزایش تولید فولاد، حتی طی فصل زمستان، رشد تولید ناخالص داخلی خود را در سطوح بالایی حفظ نماید تا از این طریق، تأثیر تعرفه‌های آمریکا را خنثی نماید. استان هبی قصد دارد تا با تعریف محرک‌های تشویقی، با حفظ تولید بالا، فولادسازان را ملزم به تولید پاک نماید.

منبع: پلنر
عنوان
شرکت
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
محل بارگیری
بروز رسانی
خرید
عنوان
شرکت
کشور
واحدپول
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
بروز رسانی

خبر های مشابه

مركز تخصصى فلزات با هدف اطلاع رسانى زنجیره كامل فولاد و در راستاى شفاف سازى صنعت فلزات پا به عرصه نهاد. این مركز در طى سالیان متوالى تلاش كرده است با فراهم سازى اطلاعات جامع زنجیره فولاد به پیشبرد صنعت فولاد كمکى در توان خود كرده باشد. در مركز تخصصى فلزات به طور روزانه و لحظه اى قیمت محصولات زنجیره فولاد، عرضه و معاملات بورس صنعت فولاد، اخبار صنعت و رویداد هاى مرتبط اطلاع رسانى مى شود. امید است صنعتگران و بازرگان با در دست داشتن این اطلاعات به تحلیلى درست از بازار دست یابد و بتواند با تسلط بر بازار به تجارتى موفق دست یابند.

بر چسب ها

  • 031-36295535
  • info@Felezat.com