• 031-36295535
  • info@Felezat.com

قیمت محصولات آهن و فولاد ایران

انتشار: 1397/7/17

در این خبر به نوسانات قیمت انواع مقاطع فولادی شامل، میلگرد، تیرآهن، نبشی ناودانی و شمش پرداخته شده است.

مرکز تخصصی فلزات: خلاصه تحولات بازار آهن و فولاد روز سه‌شنبه ۱۷ مهر ماه ۱۳۹۷

قیمت میلگرد امروز با افزایش همراه بود و در بعضی از مبادی نیز ثابت اعلام می‌شد. کمترین قیمت، مربوط به میلگرد سایزهای 10و 12 A2 قزوین به میزان 4,150 تومان و بیشترین قیمت مربوط به سایز 10 A3 فولاد البرز ایرانیان به میزان 5,050 تومان می‌باشد. دامنه نوسان قیمت میلگرد، امروز تا 250 تومان افزایش، متغیر بود و بیشترین افزایش متعلق به میلگرد خرمدشت بوده است.

قیمت تیرآهن امروز با افزایش همراه بود و در بعضی از مبادی نیز ثابت اعلام شد. کمترین قیمت، مربوط به تیرآهن 16 صنعت ماهان به میزان 4,606 تومان و بیشترین قیمت مربوط به تیرآهن 14 و 16 ناب تبریز به میزان 5,000 تومان می‌باشد. دامنه نوسان قیمت تیرآهن، امروز تا 160 تومان افزایش، متغیر بود و بیشترین افزایش متعلق به صنعت ماهان بوده است.

قیمت نبشی و ناودانی امروز تقریباً ثابت بود و در بعضی از مبادی نیز افزایشی اعلام می‌شد. کمترین قیمت، مربوط به نبشی سایزهای 5 و 6 صبا فولاد منظومه به میزان 4,400 تومان و بیشترین قیمت مربوط به سایز 7  ناب تبریز به میزان 5,250 تومان می‌باشد. دامنه نوسان قیمت نبشی، امروز تا  250 تومان افزایش، متغیر بود و بیشترین افزایش متعلق به فولاد فراد بوده است.

قیمت پروفیل امروز با ثبات نسبی همراه بود در بعضی از مبادی نیز کاهشی اعلام می‌شد. کمترین قیمت، مربوط به پروفیل  2.5 صفاهان فراست به میزان 5,850 تومان و بیشترین قیمت نیز مربوط به پروفیل 2 صبح پارسیان به میزان 6,200 تومان می‌باشد. دامنه نوسان قیمت پروفیل، امروز تا 100 تومان کاهش، متغیر بود و بیشترین کاهش، متعلق به صدرا پروفیل بوده است.

قیمت شمش امروز با ثبات نسبی همراه بود. کمترین قیمت، مربوط به شمش 125 پولاد شمش آریا به میزان 3,600 تومان و بیشترین قیمت مربوط به شمش 125 فولاد اطمینان به میزان 3,900 تومان می‌باشد. دامنه نوسان قیمت شمش، امروز تا 50 تومان کاهش، مربوط به پولاد شمش آریا و همچنین 100 تومان افزایش مربوط به کیمیا چدن متغیر بود.

جهت خرید تمام مقاطع فولادی بدون واسطه و به قیمت کارخانه

با شماره‌های ۰۹۱۳۷۳۰۶۵۱۰ - ۰۹۱۳۷۳۰۶۵۲۰ - ۰۹۱۳۷۳۰۶۵۳۰ - ۰۹۱۳۷۳۰۶۵۴۰ تماس بگیرید

منبع: مرکز تخصصی فلزات
عنوان
شرکت
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
محل بارگیری
بروز رسانی
خرید
عنوان
شرکت
کشور
واحدپول
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
بروز رسانی

خبر های مشابه

مركز تخصصى فلزات با هدف اطلاع رسانى زنجیره كامل فولاد و در راستاى شفاف سازى صنعت فلزات پا به عرصه نهاد. این مركز در طى سالیان متوالى تلاش كرده است با فراهم سازى اطلاعات جامع زنجیره فولاد به پیشبرد صنعت فولاد كمکى در توان خود كرده باشد. در مركز تخصصى فلزات به طور روزانه و لحظه اى قیمت محصولات زنجیره فولاد، عرضه و معاملات بورس صنعت فولاد، اخبار صنعت و رویداد هاى مرتبط اطلاع رسانى مى شود. امید است صنعتگران و بازرگان با در دست داشتن این اطلاعات به تحلیلى درست از بازار دست یابد و بتواند با تسلط بر بازار به تجارتى موفق دست یابند.

بر چسب ها

  • 031-36295535
  • info@Felezat.com