• 031-36295535
  • info@Felezat.com

آینده رضایت بخش مقاطع فولادی

انتشار: 1397/7/18

بنابر گزارش جدید انجمن ایرپس و با در نظر گرفتن مولفه‌های مثبت موجود ، چشم انداز سه ماهه چهارم سال، رضایت بخش برآورد شده است . ایرپس، ادامه رشد جهانی و افزایش تقاضا برای محصولات فولادی و نرخ بهره‌وری بالا با وجود تفاوت در عرضه و تقاضا در مناطق مختلف جهان را برای صنعت فولاد، سازنده توصیف نموده است .

مرکز تخصصی فلزات: انجمن بین المللی تولیدکنندگان و صادرکنندگان میلگرد (ایرپس) گزارش ماهانه خود را منتشر نموده که در آن به وجود بالانس بین عرضه و تقاضا در بازار مقاطع فولادی اشاره شده، اگر چه به تفاوت‌های منطقه‌ای هم توجه شده است.

بنابر گزارش جدید این انجمن و با در نظر گرفتن مولفه‌های مثبت موجود ، چشم انداز سه ماهه چهارم سال، رضایت بخش برآورد شده است . ایرپس ، ادامه رشد جهانی و افزایش تقاضا برای محصولات فولادی و نرخ بهره‌وری بالا با وجود تفاوت در عرضه و تقاضا در مناطق مختلف جهان را برای صنعت فولاد، سازنده توصیف نموده است.

چین همچنان در بازارهای صادراتی حضور پر رنگی ندارد که این موضوع به کنترل قیمت‌های جهانی کمک می‌کند که خوش‌بینی به این صنعت و وجود فرصت‌ها برای رشد را تضمین می‌کند. از سوی دیگر، تقاضا برای قراضه، به ویژه در ترکیه، رو به کاهش است که آن هم، قیمت‌ها را تحت کنترل نگه می‌دارد.

توافق سه جانبه نفتا بین آمریکا، کانادا و مکزیک هم سیگنال مثبتی برای بازار جهانی مقاطع فولادی بوده است. ایرپس تأکید کرده که رقابت در جهان، دشوار شده و ایجاد تعرفه‌های حمایتی در سراسر جهان، جریان تجارت را تضعیف کرده و بسیاری از تأمین کنندگان در جستجوی بازارهای جایگزین هستند و رقابت منصفانه هم سخت‌تر شده است.

انجمن تولیدکنندگان و صادرکنندگان میلگرد عقیده دارد چنین شرایطی، پیش بینی را هم مشکل ساخته بطوریکه تجارت جهانی هر لحظه با اقدامات سیاسی، تعرفه‌ها، سهمه‌بندی‌ها و توئیت‌ها، در خطر قرار می‌گیرد. با همه این تفاسیر، چشم انداز بازار تا پایان سال ۲۰۱۸ مثبت ارزیابی شده و رشد تقاضا و افزایش بهای نفت هم از دلائلی است که انجمن برای پیش بینی مثبت خود گواه می گیرد.

منبع: پلنر
عنوان
شرکت
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
محل بارگیری
بروز رسانی
خرید
عنوان
شرکت
کشور
واحدپول
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
بروز رسانی

خبر های مشابه

مركز تخصصى فلزات با هدف اطلاع رسانى زنجیره كامل فولاد و در راستاى شفاف سازى صنعت فلزات پا به عرصه نهاد. این مركز در طى سالیان متوالى تلاش كرده است با فراهم سازى اطلاعات جامع زنجیره فولاد به پیشبرد صنعت فولاد كمکى در توان خود كرده باشد. در مركز تخصصى فلزات به طور روزانه و لحظه اى قیمت محصولات زنجیره فولاد، عرضه و معاملات بورس صنعت فولاد، اخبار صنعت و رویداد هاى مرتبط اطلاع رسانى مى شود. امید است صنعتگران و بازرگان با در دست داشتن این اطلاعات به تحلیلى درست از بازار دست یابد و بتواند با تسلط بر بازار به تجارتى موفق دست یابند.

بر چسب ها

  • 031-36295535
  • info@Felezat.com