• 031-36295535
  • info@Felezat.com

قیمت نبشی و ناودانی در بازار آهن آلات

انتشار: 1397/7/19

در این خبر به نوسانات قیمت نبشی و ناودانی کارخانه‌های مختلف پرداخته شده است.

مرکز تخصصی فلزات: خلاصه تحولات بازار نبشی و ناودانی روز چهارشنبه ۱۸ مهر ماه ۱۳۹۷:

قیمت نبشی و ناودانی دیروز با افزایش نسبی همراه بود و در بعضی از مبادی نیز ثابت اعلام شد. کمترین قیمت نبشی، مربوط به نبشی 5 و 6 صبا فولاد منظومه به میزان 4,400 تومان و بیشترین قیمت مربوط به نبشی 7 ناب تبریز به میزان 5,300 تومان می‌باشد. دامنه نوسان قیمت نبشی، امروز تا  100 تومان افزایش، متغیر بود و بیشترین افزایش متعلق به ناب تبریز و اشتهارد بوده است.

جهت خرید تمام مقاطع فولادی بدون واسطه و به قیمت کارخانه

با شماره‌های ۰۹۱۳۷۳۰۶۵۱۰ - ۰۹۱۳۷۳۰۶۵۲۰ - ۰۹۱۳۷۳۰۶۵۳۰ - ۰۹۱۳۷۳۰۶۵۴۰ تماس بگیرید

( نبشی و ناودانی جویا نورد - نبشی و ناودانی سپهر ایرانیان - نبشی و ناودانی جاوید بناب - نبشی و ناودانی یاوران زنجان - نبشی و ناودانی شکفته مشهد - نبشی و ناودانی آریان فولاد - نبشی و ناودانی ناب تبریز - نبشی و ناودانی اشتهارد - نبشی و ناودانی البرز غرب - نبشی و ناودانی نورد سجاد - نبشی و ناودانی صبا فولاد منظومه - نبشی و ناودانی فولاد فراد)

منبع: مرکز تخصصی فلزات
عنوان
شرکت
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
محل بارگیری
بروز رسانی
خرید
عنوان
شرکت
کشور
واحدپول
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
بروز رسانی

خبر های مشابه

مركز تخصصى فلزات با هدف اطلاع رسانى زنجیره كامل فولاد و در راستاى شفاف سازى صنعت فلزات پا به عرصه نهاد. این مركز در طى سالیان متوالى تلاش كرده است با فراهم سازى اطلاعات جامع زنجیره فولاد به پیشبرد صنعت فولاد كمکى در توان خود كرده باشد. در مركز تخصصى فلزات به طور روزانه و لحظه اى قیمت محصولات زنجیره فولاد، عرضه و معاملات بورس صنعت فولاد، اخبار صنعت و رویداد هاى مرتبط اطلاع رسانى مى شود. امید است صنعتگران و بازرگان با در دست داشتن این اطلاعات به تحلیلى درست از بازار دست یابد و بتواند با تسلط بر بازار به تجارتى موفق دست یابند.

بر چسب ها

  • 031-36295535
  • info@Felezat.com