wrapper

توصیه های روزانه

اخبار روز

در قسمت اخبار روز، گزیده ای از مهم ترین عناوین خبری روز قرار داده می شود و به صورت روزانه به روز رسانی می شود.

بررسی بازار فولاد امروز جهان (01 شهریور 1396)

Felezat:بررسی بازار فولاد جهان حکایت از افزایش قیمت سنگ آهن وارداتی چین، قراضه در خاور دور، ورق گرم صادراتی چین، ثبات قیمت قراضه وارداتی ترکیه و بیلت سی آی اس دارد.

ادامه مطلب...

گران‌فروشی ۵۰دلاری فولاد خام به تولیدکنندگان داخلی

Felezat: عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی، گفت: درحال حاضر قیمت فولاد در بورس ۵۶۱دلار است در حالی که فولاد خوزستان همین فولاد را با قیمت ۵۰۰تا ۵۱۰ دلار صادر می‌کند.

ادامه مطلب...

ادغام وزارت خانه های صنایع و بازرگانی کار اشتباهی بود/ نباید بخش بازرگانی بر صنعت غالب شود

Felezat: استراتژی بخش صنعت و معدن هر بار نوشته شده و با تغییر دولت ها به دست فراموشی سپرده می شود و همین مطئله سبب شده بخش خصوصی هیچ گاه بستر ثابتی برای تصمیم گیری ها نداشته باشد.

ادامه مطلب...

حجم صادرات ذوب آهن اصفهان به ۴۷۶ هزار تن رسید

Felezat: مدیرعامل شرکت ذوب آهن اصفهان گفت: حجم صادرات این شرکت در چهار ماهه نخست سالجاری به 476 هزار تن رسید.

ادامه مطلب...

بررسی بازار فولاد امروز جهان (31 مرداد 1396)

Felezat: بررسی بازار فولاد جهان حکایت از افزایش قیمت سنگ آهن و قراضه وارداتی چین، قراضه صادراتی سی آی اس، ورق گرم در شمال اروپا دارد.

ادامه مطلب...

تعطیلی واحدهای آلاینده چین فرصت صادراتی به دست ایرانی ها داد

Felezat: تعطیلی برخی واحدهای فولادی در چین به جهت مسائل زیست محیطی سبب کمرنگ شدن حضور این کشور در بازارهای بین المللی فولاد شده و در نتیجه فرصت خوبی برای کشورهایی نظیر ایران ایجاد کرده است.

ادامه مطلب...

درباره ما

گروه تامین صنعت، فعالیت حرفه‌ای خود را در زمینه فولاد در سال ۱۳۸۷ آغاز نمود و در ادامه به منظور ارائه خدمات علمی و مهندسی در زمینه مواد مصرفی صنعت ریخته‌گری، سایت حاضر را تحت عنوان Ferro تاسیس نمود.

ما برآنیم که با شناخت نیازهای مشتری و جلب اعتماد او، از طریق صداقت و رو راستی و پایبند بودن به اصول اخلاقی و حرفه‌ای، همواره اساس مشتری مداری را بجا آوریم.

کاتالوگ

download-catalog

price-list

خبرنامه پیامکی