wrapper

توصیه های روزانه

اخبار روز

در قسمت اخبار روز، گزیده ای از مهم ترین عناوین خبری روز قرار داده می شود و به صورت روزانه به روز رسانی می شود.

بررسی بازار فولاد امروز جهان (01 آبان 1396)

Felezat: بررسی بازار فولاد جهان حکایت از افزایش قیمت قراضه وارداتی ترکیه، میلگرد صادراتی چین، افزایش قیمت بیلت وارداتی ترکیه، ورق گرم صادراتی سی آی اس، ورق در بازار داخلی آمریکا و ثبات قیمت ورق سرد صادراتی چین دارد.

ادامه مطلب...

افزایش نیاز به ورق های فولادی به معنای پویایی صنعت و رونق اقتصادی است

Felezat: اولویت فولاد مبارکه همواره تأمین نیاز داخل است اما اگر بازار بیش از توان تولیدی فولاد مبارکه نیاز دارد، این به معنای پویایی بیشتر و رونق صنعت ایران و نه کم کاری فولاد مبارکه است.

ادامه مطلب...

توقف واردات ماشین‌آلات معدنی به کشور

Felezat: ثبت سفارش واردات ماشین‌آلات معدنی و راه‌سازی به کشور متوقف شد. یک منبع آگاه با اعلام این مطلب گفت: این تصمیم توقف ثبت سفارش به شکل ناگهانی و بدون اطلاع قبلی به فعالان این بخش گرفته شده است.

ادامه مطلب...

تشکیل کمیته مشترک وزارت صنعت و اتاق ایران برای حل مشکلات بخش‌خصوصی

Felezat:محمد شریعتمداری وزیر صنعت، معدن و تجارت با حضور در اتاق ایران از بخش خصوصی خواست تا در حل مشکلات به دولت کمک کند.

ادامه مطلب...

بررسی بازار فولاد امروز جهان (30 مهر 1396)

Felezat: بررسی بازار فولاد جهان حکایت از ثبات قیمت قراضه وارداتی ترکیه، بیلت سی آی اس، ورق صادراتی چین و کاهش قیمت ورق گرم در بازار داخلی و واردات ترکیه دارد.

ادامه مطلب...

حمایت از تولید ملی، انتظار نوردکاران از دولت و مجلس

Felezat: انتظار امروز نوردکاران برخورداری از حمایت حداقلی از تولید ملی یا از طریق حذف تعرفه واردات یا الزام تولیدکنندگان شمش به تامین نیاز نوردکاران کشور در راستای اقتصاد مقاومتی است.

ادامه مطلب...

درباره ما

گروه تامین صنعت، فعالیت حرفه‌ای خود را در زمینه فولاد در سال ۱۳۸۷ آغاز نمود و در ادامه به منظور ارائه خدمات علمی و مهندسی در زمینه مواد مصرفی صنعت ریخته‌گری، سایت حاضر را تحت عنوان Ferro تاسیس نمود.

ما برآنیم که با شناخت نیازهای مشتری و جلب اعتماد او، از طریق صداقت و رو راستی و پایبند بودن به اصول اخلاقی و حرفه‌ای، همواره اساس مشتری مداری را بجا آوریم.

کاتالوگ

download-catalog

price-list

خبرنامه پیامکی