wrapper

توصیه های روزانه

Ferro: اندیشکده شورای آتلانتیک در مطلبی می نویسد: بازارهای نفت، گاز و انرژی های نو در دوران ریاست جمهوری ترامپ در سال ۲۰۱۷ با عدم اطمینان های سطح بالا و شدیدی مواجه خواهند شد.

 

اندیشکده شورای آتلانتیک در مطلبی می نویسد: بازارهای نفت، گاز و انرژی های نو در دوران ریاست جمهوری ترامپ در سال ۲۰۱۷ با عدم اطمینان های سطح بالا و شدیدی مواجه خواهند شد. برخی از این عدم اطمینان ها ناشی از سوالاتی درباره سیاست های نامشخص دولت جدید درباره تولید انرژی، تجارت و سیاست های آب و هوایی است. برخی جریانات دیگر ناشی از سبدی از خطرات امنیت ملی است که رئیس جمهور جدید آمریکا آن را به ارث برده است. در حال حاضر علامت های ترامپ درباره تغییرات اصلی در اولویت های سیاست خارجی آمریکا بوده که امکان دارد تاثیرات کوتاه مدت بزرگی در زمینه عرضه و تقاصای انرژی ایفا کند. تاثیرات این عدم اطمینان ها در پی دوسال کاهش سرمایه گذاری ها در بخش نفت و گاز و قیمت پایین انرژی، ممکن است سبب ایجاد شوک قیمتی در سال ۲۰۲۰ و چه بسا زودتر از آن شود.
هنوز بسیار زود است که با اطمینان کامل بگوییم که سیاست های انرژی ترامپ چه خواهد بود.
برخی خبرها حاکی از تجدید نظر دولت ترامپ درباره قوانین مربوط به کاهش گازهای گلخانه ای است. این تغییرات شامل تضعیف طرح انرژی های پاک، خودداری از اجرای قوانین جدید درباره آلاینده هایی که متان تولید می کنند و در نهایت خروج از توافق پاریس و موافقت های منطقه ای برای کاهش گازهای گلخانه ای است.
به علاوه، ترامپ قصد دارد تامین انرژی آمریکا را افزایش دهد. وی اعلام کرده که قصد دارد تولید ذغال سنگ، نفت و گاز را در ایالت های فدرال افزایش دهد اما سوال ها درباره تصمیم دولت ترامپ در زمینه استانداردهای بازدهی سوخت های جدید باقی مانده است. صدور مجوز درباره هر دو خط لوله کیستون و خط لوله آمریکا-کانادا به یکی از اولویت های دولت ترامپ تبدیل شده است.
درباره قوانین تجاری نیز، ترامپ اعلام کرده بود که قصد دارد تعرفه ۴۵ درصدی بر کالاهای چینی اعمال کرده و تعرفه ۳۵ درصدی بر برخی کالاهای به خصوص و شرکت هایی که اقدام به صادرات از مکزیک می کنند، خواهد کرد. وی اعلام کرده بود که قصد دارد از توافق تجاری آزاد میان آمریکا- کره خارج شده و حتی امکان دارد که از سازمان تجارت جهانی نیز خارج شود.
تمامی این موارد باعث بوجود آمدن عدم اطمینان درباره آینده توافق های تجارت جهانی می شود.

منبع: دنیای اقتصاد

Image result for ‫بنر محل تبلیغاتی‬‎

درباره ما

گروه تامین صنعت، فعالیت حرفه‌ای خود را در زمینه فولاد در سال ۱۳۸۷ آغاز نمود و در ادامه به منظور ارائه خدمات علمی و مهندسی در زمینه مواد مصرفی صنعت ریخته‌گری، سایت حاضر را تحت عنوان Ferro تاسیس نمود.

ما برآنیم که با شناخت نیازهای مشتری و جلب اعتماد او، از طریق صداقت و رو راستی و پایبند بودن به اصول اخلاقی و حرفه‌ای، همواره اساس مشتری مداری را بجا آوریم.

کاتالوگ

download-catalog

price-list

خبرنامه پیامکی