wrapper

توصیه های روزانه

Felezat: مدیر بهره برداری کارخانه نورد شرکت مجتمع معدنی و صنعت آهن و فولاد بافق از ثبت رکورد جدید در تولید میلگرد این کارخانه خبر داد.

 

محمد حیدری مدیر بهره برداری کارخانه نورد شرکت مجتمع معدنی و صنعت آهن و فولاد بافق از ثبت رکورد جدید در تولید میلگرد این کارخانه خبر داد و گفت: طی ماه های گذشته تناژ سایزهای مختلف میلگرد به ظرفیت طراحی رسیده بود که امروز علاوه بر تولید بالاتر از ظرفیت اسمی، رکورد تولید روزانه نیز شکسته شد.

حیدری افزود: پرسنل پرتلاش و زحمتکش مجمتع فولاد بافق با عزم جدی، پشتکار و هماهنگی لازم بین واحدهای مختلف، با مدیریت زمان و انجام تعمیرات پیشگیرانه صحیح و به موقع، توقفات را کاهش داده و توانستند ركورد بالاتر از ظرفيت اسمى تولید را به ثبت برسانند.

وی با بیان اینکه ظرفیت کلی تولید کارخانه نورد مجتمع فولاد بافق 550 هزارتن میلگرد در سالاست تصریح کرد: محصولات این کارخانه تاکنون همسو با سیاست های اقتصاد مقاومتی تولید شده و نخستین اولویت تولید برای ما کیفیت محصول است.

مدیر بهره برداری کارخانه نورد شرکت مجتمع معدنی و صنعت آهن و فولاد بافق این موفقیت را آغازی برای این مجموعه تولیدی عنوان کرد و گفت: امیدواریم با توان، تلاش و انگیزه بیشتر بنوانيم طى یک برنامه زمان بندى باز هم ركورد شكن باشيم و با تداوم مسیر امروز و تولید محصول با کیفیت، برند BMISCO را جهانی کنیم.

خاطرنشان می شود شرکت مجتمع معدنی و صنعت آهن و فولاد بافق ،برند BMISCO، هم اکنون تولید کننده برترین نوع میلگرد گرید A3 در سایزهای 8 الی 32 ،ميلگرد A4 و ميلگرد ساده نيز با سفارش مشتری، است، که علاوه بر تأمین نیاز بازار داخلی، محصولات خود را به کشورهای حوزه خلیج فارس نیز صادر می کند.

تلاش مستمر و صادقانه پرسنل شرکت مجتمع معدنی و صنعت آهن و فولاد بافق منجر به ثبت رکورد جدید تولید، فراتر از ظرفیت اسمی در کارخانه نورد این شرکت شد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

کانال

آخرین ویرایش در دوشنبه, 08 آبان 1396

درباره ما

گروه تامین صنعت، فعالیت حرفه‌ای خود را در زمینه فولاد در سال ۱۳۸۷ آغاز نمود و در ادامه به منظور ارائه خدمات علمی و مهندسی در زمینه مواد مصرفی صنعت ریخته‌گری، سایت حاضر را تحت عنوان Ferro تاسیس نمود.

ما برآنیم که با شناخت نیازهای مشتری و جلب اعتماد او، از طریق صداقت و رو راستی و پایبند بودن به اصول اخلاقی و حرفه‌ای، همواره اساس مشتری مداری را بجا آوریم.

کاتالوگ

download-catalog

price-list

خبرنامه پیامکی