wrapper

توصیه های روزانه

Ferro: اعضای کمپین تحریم خودرو معتقدند اگر واردات خودرو آزاد شود، آنها دیگر مجبور نیستند برای خودروهای بی‌کیفیت داخلی به اندازه کنونی پول بدهند. آنها قیمت خودروهای داخلی را با خودروهای خارجی مقایسه می‌کند.

واقعیت این است که خودروهای خارجی پس از ورود به ایران افزایش قیمت قابل توجهی دارند. این افزایش گاه تا 3 برابر است، در حالی که این خودورها در مناطق آزاد کشورمان هم با قیمتی نزدیک به قیمت خارج از کشور فروخته می‌شوند.

اعضای کمپین تحریم خودروی داخلی معتقدند می‌توانند با قیمتی که برای خرید خودروهای تولید داخل می‌پردازند، در خارج کشور یک خودروی به روز و با کیفیت خریداری کنند.

این ادعا را ارزش خودروهای وارداتی که در گمرک ایران ثبت شده تایید می‌کند.

 

هزینه پرداختی برای خودروی داخلی یا معادل ارزش گمرکی خودروی وارداتی خودرویی که در خارج کشور می‌توان خرید خودرویی که در داخل فروخته می‌شود
30 میلیون تومان لیفان X60 سمند
60 میلیون تومان کیا اسپورتیج مزدا 3
60 میلیون تومان کیا اپتیما پژو 407
75 میلیون تومان سانتافه چانگان
80 میلیون تومان تویوتا RAV4 جک S5

منبع: آنا

آخرین ویرایش در چهارشنبه, 18 شهریور 1394

درباره ما

گروه تامین صنعت، فعالیت حرفه‌ای خود را در زمینه فولاد در سال ۱۳۸۷ آغاز نمود و در ادامه به منظور ارائه خدمات علمی و مهندسی در زمینه مواد مصرفی صنعت ریخته‌گری، سایت حاضر را تحت عنوان Ferro تاسیس نمود.

ما برآنیم که با شناخت نیازهای مشتری و جلب اعتماد او، از طریق صداقت و رو راستی و پایبند بودن به اصول اخلاقی و حرفه‌ای، همواره اساس مشتری مداری را بجا آوریم.

کاتالوگ

download-catalog

price-list

خبرنامه پیامکی