wrapper

توصیه های روزانه

اخبار صنعت فولاد

در قسمت اخبار صنعت فولاد، مهم ترین وقایع و خبرهای مرتبط با صنعت فولاد اطلاع رسانی می گرددد. اخبار صنعت فولاد به صورت روزانه به روز رسانی می شود.

نمودار تغییرات قیمت مقاطع طویل از ابتدای تیرماه

Felezat: مرکز تخصصی فلزات تغییرات قیمت چندین شرکت معتبر تولیدی میلگرد، تیرآهن، نبشی و ناودانی در 40 روز گذشته را در در قالب نمودار منتشر کرده است.

ادامه مطلب...

تغییرات قیمت میلگرد در بازار ایران 12 تیر 1396

Felezat: همانطور که پیش بینی می شد امروز سرعت افزایش قیمت میلگرد کاهش یافت به طوری که تعداد زیادی از تولید کنندگان میلگرد قیمت محصولات خود را تغییری ندادند و حتی برخی محصولات خود را کاهش دادند.البته تعدادی از این شرکت ها همچنان افزایش قیمت را در دستور کار خود قرار داده اند.

ادامه مطلب...

تغییرات قیمت میلگرد در بازار ایران 11 تیر 1396

Felezat: امروز نیز همانند روزهای قبل قیمت میلگرد همسو با افزایش قیمت جهانی افزایش داشت اما این افزایش قیمت با فروش همراه نبود و شرکت های تولیدی فروش چندانی نداشتند به طوری که احتمال کاهش قیمت در روزهای آینده وجود دارد.

ادامه مطلب...

تغییرات قیمت میلگرد در بازار ایران 10 تیر 1396

Felezat: امروز روند افزایش قیمت میلگرد ادامه داشت که این روند می تواند ناشی از افزایش قیمت های جهانی باشد، اما پیش بینی می شود سرعت رشد قیمت در روزهای آینده کاهش یابد.

ادامه مطلب...

تغییرات قیمت میلگرد در بازار ایران 07 تیر 1396

Felezat: بعد از چند روز  ثبات قیمت در بازار میلگرد و همچنین دو روز تعطیلی، امروز قیمت ها شروع به افزایش نمود که پیش بینی می شود این افزایش قیمت در روز های آینده نیز ادامه داشته باشد.

ادامه مطلب...

نمودار معاملات محصولات فولاد و آلومینیوم در بورس کالا در بهار 1396

Felezat: حجم و ارزش معاملات محصولات فولاد و آلومینیوم در بورس کالا به تفکیک ماه در بهار 1396 به صورت زیر است:

ادامه مطلب...

درباره ما

گروه تامین صنعت، فعالیت حرفه‌ای خود را در زمینه فولاد در سال ۱۳۸۷ آغاز نمود و در ادامه به منظور ارائه خدمات علمی و مهندسی در زمینه مواد مصرفی صنعت ریخته‌گری، سایت حاضر را تحت عنوان Ferro تاسیس نمود.

ما برآنیم که با شناخت نیازهای مشتری و جلب اعتماد او، از طریق صداقت و رو راستی و پایبند بودن به اصول اخلاقی و حرفه‌ای، همواره اساس مشتری مداری را بجا آوریم.

کاتالوگ

download-catalog

price-list

خبرنامه پیامکی