wrapper

توصیه های روزانه

Felezat: بعد از چند روز  ثبات قیمت در بازار میلگرد و همچنین دو روز تعطیلی، امروز قیمت ها شروع به افزایش نمود که پیش بینی می شود این افزایش قیمت در روز های آینده نیز ادامه داشته باشد.

 بر اساس بررسی های صورت گرفته توسط تیم تحریره مرکز تخصصی فلزات،امروز شرکت های تولید میلگرد قیمت محصولات خود را افزایش دادند اما تعدادی از تولیدی ها مانند فولاد قزوین، پارس آرمان، نورد ایوان غرب، کاوه تیکمه داش، آذر فولاد امین تیکمه داش، فولاد بافق، خرمدشت و ایزدخواست جنوب قیمت محصولات خود را تغییری ندادند.

مابقی شرکت های تولیدی قیمت محصولات خود را تا سقف 300 ریال افزایش دادند که این افزایش قیمت یه شرح زیر است:

شرکت ارگ تبریز بیشترین افزایش قیمت را داشت، این شرکت محصولات خود را 300 ریال افزایش داد.

شرکت سیما فولاد جهان میلگرد های تولیدی خود را 250 ریال افزایش قیمت داد.

شرکت های آناهیتای گیلان، شمس سپهر، آریان فولاد، کیان کاشان، درپاد تبریز، نیک صدرای توس، فولاد شاهرود، بردسیر کرمان و ظفر بناب قیمت محصولات خود را 100 ریال افزایش دادند.

نمودار تغییرات فوق به صورت زیر است:

960407

 

Image result for ‫بنر محل تبلیغاتی‬‎

آخرین ویرایش در چهارشنبه, 07 تیر 1396

درباره ما

گروه تامین صنعت، فعالیت حرفه‌ای خود را در زمینه فولاد در سال ۱۳۸۷ آغاز نمود و در ادامه به منظور ارائه خدمات علمی و مهندسی در زمینه مواد مصرفی صنعت ریخته‌گری، سایت حاضر را تحت عنوان Ferro تاسیس نمود.

ما برآنیم که با شناخت نیازهای مشتری و جلب اعتماد او، از طریق صداقت و رو راستی و پایبند بودن به اصول اخلاقی و حرفه‌ای، همواره اساس مشتری مداری را بجا آوریم.

کاتالوگ

download-catalog

price-list

خبرنامه پیامکی