wrapper

توصیه های روزانه

Felezat: امروز نیز همانند روزهای قبل قیمت میلگرد همسو با افزایش قیمت جهانی افزایش داشت اما این افزایش قیمت با فروش همراه نبود و شرکت های تولیدی فروش چندانی نداشتند به طوری که احتمال کاهش قیمت در روزهای آینده وجود دارد.

 

براساس بررسی های صورت گرفته توسط تیم تحریریه مرکز تخصصی فلزات، امروز همانند روز های گذشته قیمت میلگرد با شیب زیادی رو به افزایش است و به جز دو شرکت نورد ایوان غرب و ایزد خواست جنوب ما بقی شرکت ها قیمت محصولات خود را تا سقف 400 ریال افزایش دادند.

همانطور که مشخص است این افزایش قیمت به دلیل افزایش قیمت جهانی مواد اولیه و همچنین قراضه است که روی شمش نیز تاثیر گذاشته است، اما بر با بررسی بازار درمی یابیم که یاباز کشش این افزایش قیمت را نداشته و به همین دلیل خریداران را از خرید منصرف کرده است،در روز های آینده مشخص می شود که خریداران میلگرد به این افزایش قیمت تن می دهند و یا شرکت های تولیدی میلگرد برای فروش محصولات خود مجبور می شوند سود خود را کاهش دهند.

در زیر به تفصیل به روند افزایش قیمت میلگرد می پردازیم:

شرکت های شمس سپهر، بردسیر کرمان و صدر فولاد لرستان محصولات خود را 400 ریال افزایش قیمت دادند

محصولات شرکت درپاد تبریز افزایش قیمت 350 ریال داشت

شرکت های فولاد قزوین، پارس آرمان، سپهر ایرانیان، آناهیتا، آریان فولاد، کیان کاشان، آذر فولاد امین تیکمه داش، نیک صدرای توس، فولاد شاهرود و ظفر بناب قیکت محصولات خود را 300 ریال افزایش دادند.

 شرکت های پرشین فولاد، کاوه تیکمه داش و خرمدشت به ترتیب 200 ریال، 250 ریال و 275 ریال افزایش قیمت متوسط را بر محصولات خود اعمال نمودند.

قیمت محصولات دو شرکت فایکو و حدید سیرجان 150 ریال افزایش داشت.

دو شرکت سیما فولاد جهان و ارگ تبریز با 100 ریال افزایش کمترین افزایش قیمت را بین مابقی شرکت های تولید میلگرد داشتند.

نمودار تغییرات بیان شده به صورت زیر است:

 

960411

 

Image result for ‫بنر محل تبلیغاتی‬‎

آخرین ویرایش در یکشنبه, 11 تیر 1396

درباره ما

گروه تامین صنعت، فعالیت حرفه‌ای خود را در زمینه فولاد در سال ۱۳۸۷ آغاز نمود و در ادامه به منظور ارائه خدمات علمی و مهندسی در زمینه مواد مصرفی صنعت ریخته‌گری، سایت حاضر را تحت عنوان Ferro تاسیس نمود.

ما برآنیم که با شناخت نیازهای مشتری و جلب اعتماد او، از طریق صداقت و رو راستی و پایبند بودن به اصول اخلاقی و حرفه‌ای، همواره اساس مشتری مداری را بجا آوریم.

کاتالوگ

download-catalog

price-list

خبرنامه پیامکی