wrapper

توصیه های روزانه

Felezat: آلیاژهای تیتانیم α، آلیاژهایی تک فاز هستند. عناصر پایدارکننده فاز α مانند آلومینیوم و اکسیژن، فاز α را پایدار می‌سازند، قلع و زیرکونیم عناصر بی‌اثری هستند و قابلیت انحلال جامد در هر دو فاز α وβ را دارند.

 آلیاژهای تیتانیم α، آلیاژهایی تک فاز هستند. عناصر پایدارکننده فاز α مانند آلومینیوم و اکسیژن، فاز α را پایدار می‌سازند، قلع و زیرکونیم عناصر بی‌اثری هستند و قابلیت انحلال جامد در هر دو فاز α وβ را دارند. این عناصر همانند آلومینیوم و اکسیژن، فاز αرا استحکام می‌بخشند. آلیاژهای α، دارای پایداری و خواص دمابالای خوب هستند ولی برای این دسته از آلیاژهای تیتانیم امکان انجام عملیات حرارتی به منظور اصلاح خواص ریزساختار وجود ندارد. تیتانیم خالص تجاری (CP) و Ti-5Al-2.5Sn، مهمترین آلیاژهای این دسته هستند، تیتانیم CP) ASTM grade 1-4) عموماً در ناحیه تکفازی، نورد گرم، آهنگری و عملیات حرارتی می‌شود. دمای فرآوری تیتانیم ℃800 مي‌باشد. عملیات حرارتی انجام شده، گرم کردن تا دمای ℃675، نگه داشتن در این دما به مدت 1 ساعت و سپس سردکردن در هوا مي‌باشد. آلیاژهای α عموماً در صنایع شیمیایی و فرآیندهای مهندسی که به مقاومت به خوردگی و قابلیت شکل‌پذیری نیاز مي‌باشد، استفاده می‌شوند.

 

Image result for ‫بنر محل تبلیغاتی‬‎

آخرین ویرایش در چهارشنبه, 17 خرداد 1396

درباره ما

گروه تامین صنعت، فعالیت حرفه‌ای خود را در زمینه فولاد در سال ۱۳۸۷ آغاز نمود و در ادامه به منظور ارائه خدمات علمی و مهندسی در زمینه مواد مصرفی صنعت ریخته‌گری، سایت حاضر را تحت عنوان Ferro تاسیس نمود.

ما برآنیم که با شناخت نیازهای مشتری و جلب اعتماد او، از طریق صداقت و رو راستی و پایبند بودن به اصول اخلاقی و حرفه‌ای، همواره اساس مشتری مداری را بجا آوریم.

کاتالوگ

download-catalog

price-list

خبرنامه پیامکی