افت قیمت سیلیکومنگنز هندی به علت مقاومت خریدارن

تولیدکنندگان سیلیکومنگنز هند شاهد مقاومت خریدارن در مورد قیمت­های پیشین خود هستند. پیش­تر تولیدکنندگان سیلیکومنگنز به خاطر افزایش قیمت سنگ منگنز قیمت­های پیشنهادی خود را افزایش داده بودند اما قیمتهای جدید پایدار نبود.

 

مرکز تخصصی فلزات: یک منبع آگاه در هند اظهار داشت: “خریداران هوشیار هستند و آمادگی پذیرش قیمت­های بالاتر را ندارند.” وی افزود به علت اینکه پیش­بینی تولیدگنندگان نقشی اساسی دارد و به نظر می­رسد که آنها فعلاً در حال انتظار و نظاره هستند، مبادلات بسیار محدود شده است. یک تولیدکننده با تایید این سخنان اضافه کرد که او مقدار زیاری از کالای خود را به بازار عرضه نمی­کند زیرا پیش­بینی می­کند که قیمت­ها افزایش پیدا کنند.

بازار سیلیکومنگنز به نظر بسیار بسته می­آید در حالیکه مبادلات هم­اکنون با قیمت 72500 روپیه در تن (ex- raipur) و 73000 روپیه در تن (ex-durgapur) انجام می­گیرد. با این حال، تولیدکنندگان کمی هنوز قیمتهای بالاتری را پیشنهاد می­دهند. تقاضاهایی که از طرف کشورهای خارجی که عمدتاً از طرف کشورهای خاور میانه و شرق دور انجام می­گیرد، امیدوار کننده هستند. بااین حال، تقاضا ها از طرف کشورهای اروپایی با انتظارات تولیدگنندگان هماهنگی ندارد. در چشم­انداز آینده، تولیدکنندگان سیلیکومنگنز انتظار دارند قیمت­ها بالاتر رود زیرا قیمت سنگ منگنز همچنان روز به روز بالاتر می­رود.

ترجمه:مرکز تخصصی فلزات

 

Steel Mint

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *